Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
 • 1 O spółdzielni
  LWSM "Drzewiarz" powstała 11.09.1992 roku na bazie mieszkań zakładowych PPD "Ustjanowa". Zrzesza obecnie 640 członków mieszkających w 15 blokach wielorodzinnych o powierzchni użytkowej około 32 000 m2. Spółdzielnia zajmuje tereny o powierzchni 6,3 ha położone w dolinie rzeki Strwiąż oraz na zboczu Kamiennej Laworty, jednego ze szczytów Bieszczad.
 • 2 Gospodarka gruntami
  Zasoby mieszkaniowe Spółdzielni usytuowane są na gruntach w wieczystym użytkowaniu o łącznej powierzchni według stanu na 31.12.2011 i wynoszą 63.972 m2 . Poprzez podział geodezyjny gruntu w roku 2002 zostało wydzielonych 39 działek w Ustrzykach Dolnych i 1 działka w Solinie.
 • 3 Gospodarka zasobami
  Podstawą działalności LWSM ”Drzewiarz” jest eksploatacja własnych zasobów mieszkaniowych obejmujących lokale mieszkalne. Spółdzielnia posiada 15 bloków zlokalizowanych w dwóch punktach miasta, oraz 1 budynek w Gminie Solina . Ogólna powierzchnia zasobów mieszkaniowych na dzień 31.12. 2011 rok wynosiła 31.503.01 m2 .
 • 4 Rewitalizacja
  Celami rewitalizacji są: przezwyciężenie kryzysu społecznego i zastoju gospodarczego, rozwiązywanie problemów społecznych (w tym walka z patologiami społecznymi), ponowne uruchomienie na danym obszarze procesów rozwoju społeczno – gospodarczego.
 • 5 Dyżury członków Rady Nadzorczej
  Informuje się wszystkich członków naszej spółdzielni, że w niżej wymienionych dniach w biurze Spółdzielni przy ulicy Stefana Batorego 34/27 w godzinach od 15:30 do 16:00 pełni dyżur członek Rady Nadzorczej. Zapraszamy do zgłaszania problemów dotyczących naszej spółdzielni.
baner

Aktualności

Wymiana wodomierzy

W związku z podjęciem przez Radę Nadzorczą LWSM "Drzewiarz" Uchwały Nr 21/2012 w sprawie: zatwierdzenia Regulaminu tworzenia i wykorzystania funduszu na wymianę wodomierzy i Uchwały Nr 22/2012 w sprawie: wprowadzenia funduszu remontowego na wymianę wodomierzy w zasobach LWSM "Drzewiarz" w Ustrzykach Dolnych  informujemy, że od miesiaca stycznia 2013 roku nastapi sukcesywna wymiana wodomierzy  w zasobach społdzielni.

Aby nie powodować dużego obciążenia dla budżetów domowych naszych członków ( miesięczna opłata wynosić będzie 7 PLN od mieszkania), cała operacja wymiany wodomierzy zostanie rozłożona na kilka lat i w pierwszej kolejności wymienione zostaną wodomierze w blokach w których występują największe straty wody.

Konieczność wymiany wodomierzy podyktowana jest zaleceniami po kontroli lustracyjnej, koniecznością dokonania legalizacji starych wodomierzy, jak również  rozbieżnościami jakie powstają  podczas rozliczania wodomierzy indywidualnych z wodomierzem głównym na poszczególnych blokach.

Nowe wodomierze będą posiadały moduł radiowy, który zbiera i przetwarza impulsy z wodomierza i przesyła dane do systemu odczytu. Instalacja zostanie oplombowana, jak również zabezpieczona przed stosowaniem  ingerencji polem magnetycznym na wodomierze.

 

Copyright © 2018 LWSM "Drzewiarz" w Ustrzykach Dolnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyright © 2013. LWSM Drzewiarz w Ustrzykach Dolnych Rights Reserved.