Konkurs – Kwitnące Ustrzyki Dolne

Strona głównaWiadomościNowościKonkurs - Kwitnące Ustrzyki Dolne

Rusza konkurs na najpiękniej ukwiecony balkon i najpiękniej zagospodarowaną i ukwieconą posesję w Gminie Ustrzyki Dolne!

Gmina Ustrzyki Dolne jest piękna o każdej porze roku, ale wiosną i latem przybiera wiele fantastycznych barw dzięki staraniom naszych mieszkańców, którzy zarówno w blokach jak i w domach pielęgnują swoje balkony i posesje. Tradycyjnie już jak co roku, nagrodzone i wyróżnione zostaną najpiękniejsze roślinne aranżacje.

Gminna komisja konkursowa oceni kompozycje architektoniczne i roślinne, estetykę, różnorodność gatunkową roślin, pomysłowość, ale także wykorzystanie małej architektury i weźmie pod uwagę tworzenie miejsc przyjaznych pszczołom. Według tych kryteriów wyłoni zwycięzców i wyróżni ich atrakcyjnymi nagrodami.

Aby wziąć udział w konkursie niezbędne jest wypełnienie formularza, który znajdziecie Państwo w punkcie informacyjnym i na stronie internetowej Urzędu Miejskiego. Nie zwlekajcie! Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 14 czerwca!

W tym roku postanowiono wprowadzić – zasugerowane przez Was zmiany w regulaminie. Jedną z nich będzie możliwość wysłania zdjęć mailowo ( e-mail: konkursogrody@ustrzyki-dolne.pl  ), będziecie mogli sfotografować i pokazać nam swój balkon lub ogród wtedy, kiedy Waszym zdaniem wygląda najpiękniej.

Nie pozostaje nam już nic innego jak tylko zaprosić Was do wzięcia udziału i życzyć powodzenia! Konkurs Kwitnące Ustrzyki Dolne czas start!

 

Więcej informacji na stronie www.ustrzyki-dolne.pl

 

 

Konkurs - Kwitnące Ustrzyki Dolne

 

Źródło: Gmina Ustrzyki Dolne

 

Więcej artykułów ―