Nowy regulamin rozliczania kosztów zakupu wody i ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania i podgrzania wody użytkowej

Strona głównaWiadomościInformacjeNowy regulamin rozliczania kosztów zakupu wody i ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania...

W związku z wprowadzeniem od nowego sezonu grzewczego elektronicznych radiowych podzielników zużycia ciepła i dostosowaniem regulaminu do nowych przepisów:

  • Prawo energetyczne, ustawa z dnia 20 kwietnia 2021 r. o zmianie ustawy o efektywności energetycznej oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2021 r., poz. 868),
  • Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska w sprawie warunków ustalania technicznej możliwości i opłacalności zastosowania ciepłomierzy, podzielników kosztów ogrzewania oraz wodomierzy do pomiaru ciepłej wody użytkowej, warunków wyboru metody rozliczania kosztów zakupu ciepła oraz zakresu informacji zawartych w indywidualnych rozliczeniach z dnia 7 grudnia 2021 (Dz.U. z 2021r. poz. 2273)

Rada Nadzorcza Lokatorsko-Własnościowej Spółdzielni Mieszkaniowej „Drzewiarz” w Ustrzykach Dolnych Uchwałą Nr 18/2023 z dnia 07.07.2023 r. uchwaliła nowy „Regulamin rozliczania kosztów zakupu wody i ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania i podgrzania wody użytkowej w Lokatorsko-Własnościowej Spółdzielni Mieszkaniowej „Drzewiarz” w Ustrzykach Dolnych„.

 

Uchwała Rady Nadzorczej  Nr 18/2023 Regulamin

 

Więcej artykułów ―